دانلود کتاب Brick Installation Guide راهنمای نصب آجرهای نسوز

این پست را به اشتراک بگذارید :

کتاب Brick Installation Guide راهنمای نصب آجرهای نسوز مربوط به شرکت هاربیسون-واکر است. فهرست مطالب موجود در کتاب Brick Installation Guide راهنمای نصب آجرهای نسوز به شرح ذیل می باشد:

INTRODUCTION ………………………………………………………………………………..1

HARBISON-WALKER ON THE WEB  ……………………………………………………7

SELECTION OF REFRACTORIES ……………………………………………………….8

ORDERING REFRACTORIES………………………………………………………………9

FURNACE REFRACTORY LINING

AND CONSTRUCTION………………………………………………………………….10-12

ARCH CONSTRUCTION ………………………………………………………………13-20

BRICK SIZES AND SHAPES …………………………………………………………21-25

EAF DOOR JAMBS/BLAST FURNACE………………………………………………..26

BLAST FURNACE KEYS ……………………………………………………………………27

ELECTRIC FURNACE ROOF SHAPES…………………………………………..28-29

SEMI-UNIVERSAL LADLE BRICK (SULB) …………………………………………..30

SKEWBACK SHAPES  ………………………………………………………………….31-32

BRICK COUNTS FOR ROTARY KILNS…………………………………………..33-35

36-39……………………….COMBINATION LININGS FOR ROTARY KILNS

ISO AND VDZ COMBINATION  ……………………………………………………..40-42

RING COMBINATIONS  ………………………………………………………………..43-69

ARCH COMBINATIONS ………………………………………………………………..70-80

APPENDIX (AREA & VOLUME) ……………………………………………………..81-86

REFERENCE TABLES ………………………………………………………………….87-90

GLOSSARY  ………………………………………………………………………………..91-98

شرکت نسوز Harbison-Walker ، از 7 مارس به عنوان شرکت Star Firebrick تاسیس شد. در سال 1865 با اساسنامه گروهی از ساکنان پیتسبورگ و آلگنی. در تاریخ 30 ژانویه 1875 ، هی واکر ، پدر و ساموئل پی. هاربیسون برای خرید منافع شرکت Star Fire Brick به توافق نامه وارد شدند و شرکت هاربیسون و واکر را تشکیل دادند. سپس در تاریخ 30 ژوئیه 1894 ، هاربیسون و واکر تحت قوانین مشترک المنافع پنسیلوانیا ادغام شد و سرانجام در 30 ژوئن 1902 توسط اتحادیه مشترک المنافع پنسیلوانیا به عنوان شرکت نسوز Harbison-Walker منصوب شد. این شرکت از سال 1955 تا 1967 بخشی از Fortune 500 بود.

در سال 2015 یک شرکت در پیتسبورگ نام و نام تجاری هاربیسون-واکر را به عنوان خود برگزید. یک مجموعه ملی و تاریخی آجر نسوز ساختمانی واقع در Mount Union در شهرستان هانتینگدون، پنسیلوانیا بنا نهاده شد. این ساختمان شامل 14 ساختمان و 27 سازه کمک کننده است. آنها در دو بخش ساخته شده اند. آثار شماره 2 مربوط به سال 1899 و آثار شماره 1 مربوط به سال 1905 است. ساختمانها و سازه های اصلی شامل کوره های آجرپزی هستند. امکانات اختلاط ، قالب گیری و خشک کردن ؛ سوله های ذخیره سازی و حمل و نقل؛ ساخت یک الگو و امکانات خردایش و غربالگری از جمله تجهیزات آنها بود.

Harbison-Walker بزرگترین تامین کننده محصولات و خدمات نسوز در ایالات متحده و یکی از بزرگترین در جهان است. این شرکت نزدیک به 2000 کارمند در سراسر جهان دارد.

در اینجا شما می توانید کتاب Brick Installation Guide راهنمای نصب آجرهای نسوز راهنمای نصب آجرهای نسوز را مشاهده و دانلود نمایید.شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و نصب آجر های نسوز با ما تماس بگیرید .

داده های فنی در این کتاب در معرض تغییرات هستند و نباید برای اهداف مشخص استفاده شوند. رویه های ASTM، در صورت لزوم، برای تعیین داده ها استفاده می شوند.

عضویت در خبرنامه

اطلاع از آخرین اخبار و مقالات ویستا آسمان

اخبار و مقالات مرتبط

Related news & articles

آکادمی ویستا

دسته بندی دیرگدازها بر اساس خواص و کاربردهای آن

دیرگدازها موادی هستند که در برابر حرارت و قرار گرفتن در معرض درجات مختلف تنش و کرنش مکانیکی، تنش و کرنش حرارتی، خوردگی/ فرسایش ناشی از جامدات، مایعات و گازها، انتشار گاز و سایش مکانیکی در دماهای مختلف مقاوم هستند. به زبان ساده، آنها را مصالح ساختمانی می دانند که قادر به تحمل دمای بالا هستند. دیرگدازها معمولاً مواد غیر آلی غیر فلزی با نسوز بیش از 1500 درجه سانتیگراد هستند. آنها متعلق به سرامیکهای درشت دانه با ریزساختار هستند که از دانه های درشت تشکیل شده است. ساختار اصلی آنها، grog درشت دانه است که با مواد ریز به هم وصل شده است.محصولات نسوز نوع خاصی از سرامیک ها هستند که با هر سرامیک معمولی تفاوت دارند، عمدتاً به دلیل ساختار دانه درشت آنها که توسط ذرات گروگ بزرگتر به هم وصل شده توسط مواد میانی ریزتر (پیوند) تشکیل شده است.

آکادمی ویستا

ریفورمرتیوب در هیدروژن ریفرمینگ و تأثیر پارامترهای فرآیند بر آن

با در نظر گرفتن ویژگی‌های غیر خطی مواد ریفورمرتیوب با تغییرات دما و تأثیر سیال داخل و خارج ریفورمرتیوب، پیشنهاد می‌کنیم یک مدل جفت‌کننده حرارتی-سیال جامد و روش محاسبه برای ریفورمرتیوب در هیدروژن ریفرمینگ ایجاد کنیم. تئوری کوپلینگ چند میدانی برای تجزیه و تحلیل و مطالعه توزیع تنش سیال در ریفورمرتیوب در هیدروژن ریفرمینگ تحت شرایط مختلف فرآیند، دمای ورودی مختلف و نرخ جریان ورودی متفاوت استفاده می‌شود. ما دریافتیم که در شرایط عملیاتی گرم، به عنوان دمای ورودی سیال با افزایش دمای ریفورمرتیوب، حداکثر تنش معادل ساختار کلی ریفورمرتیوب به تدریج کاهش یافت. با افزایش تدریجی سرعت جریان، حداکثر تنش معادل ریفورمرتیوب به تدریج کاهش و سپس افزایش یافت. در این مقاله، تمام پارامترهای تکنولوژیکی که برای ریفورمرتیوب در هیدروژن ریفرمینگ از شرایط واقعی تولید ناشی می‌شوند، بنابراین نتایج تحقیق مرجع خاصی برای تولید ایمن ارائه می‌کند.

Leave A Comment