کتابخانه

کتابخانه

کتاب راهنمای نصب و نگهداری بیرینگ

کتاب نصب و نگه داری بیرینگ، یکی از کتاب های جامع در زمینه بیرینگ، نکات تعمیر ونگه داری، روانکاری و لوبریکانت، قابلیت استفاده مجدد و … است.

کتابخانه

دانلود هندبوک مس و آلیاژهای مس-ASM Specialty Handbook

شامل و بدون محدودیت، ضمانت تجارت یا تناسب برای یک هدف خاص داده نمی شود. اگرچه ASM معتقد است این اطلاعات دقیق است، اما نمی تواند تضمین کند که نتایج مطلوب تنها از استفاده از این هندبوک به دست می آید. این برای استفاده توسط افراد دارای مهارت فنی، به صلاحدید و تجربه آنها در نظر گرفته شده است.

کتابخانه

کتاب احیای مستقیم فولاد به روش PERED

در این کتاب به توضیح فرایند احیای مستقیم فولاد به روش PERED با نگاهی به پروژه کارخانه فولاد بافت می پردازیم. کتاب فرآیند احیای مستقیم فولاد به روش پرد بصورت مختصر در این خصوص توضیح داده است و ضمن تشریح فرآیند، از تصاویر پروژه کارخانه احیای مستقیم فولاد بافت که در حال ساخت میباشد استفاده گردید است.

کتابخانه

هندبوک فلزات Metals Handbook

هندبوک فلزات Metals Handbook توسط انجمن فلزات آمریکا تهیه گردیده

کتابخانه

هندبوک مقایسه استانداردهای جهانی فولاد

در هندبوک مقایسه استانداردهای جهانی فولاد توضیحات مفصلی در مورد چگونگی و دلیل مقایسه یک فولاد با فولادهای دیگر را ارائه می دهد. استانداردهای ASTM ، AFNOR ، API ، ASME ، BSI ، EN ، CSA ، DIN ، GB ، ISO ، JIS و SAE مقایسه می شوند.

کتابخانه

کتاب تاریخچه متالورژی history of Metallurgy

مقدمه ای منحصر به فرد در تاریخ متالورژی از اولین زمانها تا به امروز ارائه می دهد. توسعه مهارت ها و تکنیک های متالورژی تمدن های مختلف و ارتباط بین آنها، با دقت مشخص شده است. این جلد به موضوعات مهمی مانند ظهور متالورژی در شرق نزدیک و انقلاب صنعتی در اروپای غربی توجه دارد.