درباره ما

behind the scenes at beyond

شرکت ویستا آسمان فعالیت خود را از سال 1387 در زمینه تامین مواد اولیه و مصرفی، تجهیزات و قطعات یدکی مورد نیاز در صنعت فولاد، نفت، گاز، پتروشیمی، سیمان و دیگر صنایع آغاز نمود. ما با شناسایی نیازمندیهای مشتریان و با بهره مندی از تجربه نیروهای متخصص و شرکای تجاری بین المللی و تراز اول در جهت رضایت شما گام بر میداریم. محور فعالیت های ویستا آسمان در حوزه مواد نسوز، مصرفی و همچنین تامین تجهیزات مورد نیاز صنعت فولاد ، نفت، گاز و پتروشیمی و سایر صنایع می باشد.
تیم ویستا آسمان آماده ارائه محصولات و خدمات کارآمد و حرفه ای به مشتریان خود در هر زمان می باشد. تیم مدیریت ما برنامه ریزی عملیات و توسعه شرکت را بر عهده دارد. تلاش های مداوم توسط آنها انجام می شود تا سیستم خدمات ما کارآمدتر باشد. تیم فروش ما در کمترین زمان ممکن پیشنهاد های فروش را با دیتا شیت و دستورالعمل های مربوطه برای شما ارسال می نمایند و تیم خدمات پس از فروش ما همیشه جهت اطمینان از کیفیت محصولات و خدمات در کنار شما خواهند بود. تیم مهندسی فروش ما شانه به شانه شما آماده بهینه سازی محصولات و رفع نیاز شما خواهد بود و بازدید های دوره ای از کارخانجات گواه این موضوع می باشد.

زمینه های فعالیت ویستا آسمان:
1- تامین تجهیزات و قطعات یدکی کارخانجات فولاد سازی
2- تامین مواد اولیه و مصرفی صنعت فولاد
3- خدمات آموزشی، مهندسی و مشاوره

 

ماموریت و چشم انداز

Mission & Vision

تمام محصولات و خدمات ویستا آسمان مطابق با استانداردهای روز می باشد و هدف تنها و تنها جلب رضایت شما می باشد. ما مشتاقانه منتظر برقراری روابط سودمند با مشتریان خود هستیم.

برخی از مشتریان ویستا آسمان

بهترین ها ویستا آسمان را انتخاب کرده اند.

مهمترین افتخار ویستا آسمان این است که در طول 13 سال فعالیت خود، توانسته است مورد اعتماد برترین فولاد سازان کشور باشد.

اعضای تیم ویستا آسمان

OurTeam

پیام مدیریت

بیش از 40 سال فعالیت در صنعت به ما آموخته است که مشتریان هوشمند و با تجربه به خدمات حرفه‌ای و متمایز با خروجی‌های اثر بخش علاقه مند هستند. شرکت ویستا آسمان در راستای ماموریت و چشم انداز خود با تکیه بر دانش متخصصین خود و تجربه چندین سال حضور در صنعت، سرلوحه تفکر و تعهد خود را مشتری محوری قرار داده است تا با رشد و اعتلای دانش و تجربه سالها فعالیت و با ایجاد محیطی شفاف و مشارکت‌پذیر در درون سازمان در راستای رضایت مشتریان گام بردارد. رضایت مشتریان، رمز موفقیت ما در آینده خواهد بود چرا که پیشرفت در کنار یکدیگر، هم افزایی و خلق ارزش بیشتری را برای همه‌ ذینفعان خواهد داشت. هدف ما حذف موانع پیش روی شما می باشد که می تواند مانع تولید روز افزون شما شود. ابزارهای قدرتمند ما به افراد و صاحبان مشاغل این امکان را می دهد که یک وب سایت برترین برندها را در کنار خود داشته باشند و به بازارهای جهانی دسترسی پیدا کنند.
DSC_9375-min-min

عباس پارسا

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل
فوق لیسانس مدیریت MBA